Available courses

    Oddelek I. starostnega obdobja - ZVEZDICE 

    Vzgojiteljica: Alja Majcen
    Pomočnica vzgojiteljice: Iris Cerovšek Komac

    Oddelek I. starostnega obdobja - SONČKI

    Vzgojiteljica: Alenka Cussigh
    Pomočnica vzgojiteljice: Nina Očko

    Oddelek I. starostnega obdobja - LUNICE

    Vzgojiteljica: Maja Nemet
    Pomočnica vzgojiteljice: Alenka Peršak 

    Oddelek I. starostnega obdobja - KALIMERO 

    Vzgojiteljica: Vanja Grdadolnik
    Pomočnica vzgojiteljice: Jelka Rafolt

    Oddelek II. starostnega obdobja - PEDENJPED 

    Vzgojiteljica: Erika Turk (nadomešča Darja Draksler)
    Pomočnica vzgojiteljice: Mojca Lendvaj Ščavničar

    Oddelek II. starostnega obdobja - MALI PRINC

    Vzgojiteljica: Nataša Kukovec
    Pomočnica vzgojiteljice: Klavdija Svet (nadomešča Karmen Lorber)

    Oddelek II. starostnega obdobja - MAČEK MURI

    Vzgojiteljica: Mirjana Žifko
    Pomočnica vzgojiteljice: Lea Erbus

    Oddelek II. starostnega obdobja – SONČNA DEŽELA 

    Vzgojiteljica: Simona Nerat
    Pomočnica vzgojiteljice:  Anita Arnečič

    Oddelek II. starostnega obdobja - MAVRIČNA IGRALNICA 

    Vzgojiteljica: Barbara Omerović 
    Pomočnica vzgojiteljice: Anita Serdinšek

    Oddelek II. starostnega obdobja - MOJSTER MIHA 

    Vzgojitelj: Domen Leskovar
    Pomočnica vzgojitelja: Klavdija Menhart

    Oddelek I. starostnega obdobja - PALČKI 

    Vzgojiteljica: Alenka Mauko 

    Pomočnica vzgojiteljice: Vesna Paul

    Oddelek II. starostnega obdobja – MIŠ MAŠ

    Vzgojiteljica: Barbara Šater
    Pomočnica vzgojiteljice: Metka Lutar

    Oddelek II. starostnega obdobja - MAČJE MESTO

    Vzgojiteljica: Melita Pušnik 
    Pomočnica vzgojiteljice: Ana Studen

    Oddelek II. starostnega obdobja – PIKEPOKE

    Vzgojiteljica:  Jasna Nuša Štaher 
    Pomočnik vzgojiteljice: Primož Hönigmann 

    Oddelek II. starostnega obdobja - SAPRAMIŠKE

    Vzgojiteljica: Ines Godec Žavcer
    Pomočnica vzgojiteljice: Nina Rajšp

    Kombiniran oddelek - MEDVEDKI

    Vzgojiteljica: Vesna Širec
    Pomočnica vzgojiteljice: Ksenija Bevk

    Oddelek II. starostnega obdobja - ZVEZDICE ZASPANKE 

    Vzgojiteljica: Maja Ozmec
    Pomočnica vzgojiteljice: Dušanka Ferlič 

    Oddelek I. starostnega obdobja - PALČKI POHAJALČKI 

    Vzgojiteljica: Janja Dogša 
    Pomočnica vzgojiteljice: Karmen Hansche 

    Oddelek I. starostnega obdobja - ORANŽNA SOBA

    Vzgojiteljica:  Klavdija Fideršek
    Pomočnica vzgojiteljice: Mojca Schönwetter

    Oddelek II. starostnega obdobja - RDEČA SOBA 

    Vzgojiteljica: Karmen Jagodič (nadomešča Klavdija Svet)
    Pomočnica vzgojiteljice: Živa Zemljič

    Oddelek II. starostnega obdobja - VIJOLIČNA SOBA 

    Vzgojiteljica: Petra Dragšič
    Pomočnica vzgojiteljice: Anja Esih

    Oddelek I. starostnega obdobja - RUMENA SOBA

    Vzgojiteljica: Suzana Mlakar
    Pomočnica vzgojiteljice: Mojca Toporiš

    Oddelek II. starostnega obdobja - MODRA SOBA 

    Vzgojiteljica: Renata Špes
    Pomočnica vzgojiteljice: Danica Gert

    Oddelek II. starostnega obdobja - ZELENA SOBA v OŠ KAMNICA 

    Vzgojiteljica: Branka Gabrovec
    Pomočnica vzgojiteljice: Maja Fak

    Oddelek l. starostnega obdobja - SONČNA IGRALNICA 

    Vzgojiteljica: Karin Lah Visenjak
    Pomočnica vzgojiteljice: Darja Draksler (nadomešča Polona Hleb)

    Oddelek II. starostnega obdobja - LUNINA IGRALNICA

    Vzgojiteljica: Tina Petek
    Pomočnica vzgojiteljice: Valerija Merčnik