Predmeti na voljo

Oddelek I. starostnega obdobja - ZVEZDICE (jasli1)

Vzgojiteljica: Alja Majcen

Pomočnica vzgojiteljice: Iris Cerovšek Komac

Oddelek I. starostnega obdobja - SONČKI (jasli 2)

Vzgojiteljica: Alenka Cussigh

Pomočnica vzgojiteljice: Nina Očko

Oddelek I. starostnega obdobja - LUNICE (jasli 3)

Vzgojiteljica: Suzana Mlakar

Pomočnica vzgojiteljice: Simona Nerat (nadomešča Mojca Toporiš)

Kombiniran oddelek - KALIMERO (podpritličje)

Vzgojiteljica: Vanja Grdadolnik

Pomočnica vzgojiteljice: Jelka Rafolt

Oddelek II. starostnega obdobja - PEDENJPED (pritličje 1)

Vzgojiteljica: Karmen Jagodič

Pomočnica vzgojiteljice: Mojca Lendvaj Ščavničar

Oddelek II. starostnega obdobja - OSTRŽKI (pritličje 2)

Vzgojiteljica: Jožefa Guček

Pomočnik vzgojiteljice: Anita Serdinšek

Oddelek II. starostnega obdobja - MAČEK MURI (pritličje 3)

Vzgojiteljica: Nevena Kobal Soršak

Pomočnica vzgojiteljice: Nina Rajšp (nadomešča Jerica Krofič)

Oddelek II. starostnega obdobja – SONČNA DEŽELA (N1 - 1. nadstropje 1)

Vzgojiteljica: Mateja Bregant (nadomešča Simona Nerat)

Pomočnica vzgojiteljice: Klavdija Fideršek (nadomešča Anita Arnečič)

Oddelek II. starostnega obdobja - MAVRIČNA IGRALNICA (N2 - I. nadstropje 2)

Vzgojiteljica: Barbara Omerović 

Pomočnica vzgojiteljice: Nina Krašovec

Oddelek II. starostnega obdobja - MOJSTER MIHA (N3 - I. nadstropje 3)

Vzgojitelj: Domen Leskovar

Pomočnica vzgojitelja: Klavdija Menhart

Oddelek I. starostnega obdobja - PALČKI (A1 - atrij 1)

Vzgojiteljica: Alenka Mauko (nadomešča Darja Draksler)

Pomočnica vzgojiteljice: Vesna Paul

Oddelek II. starostnega obdobja – MIŠ MAŠ (A2 - atrij 2)

Vzgojiteljica: Barbara Šater

Pomočnica vzgojiteljice: Metka Lutar 

Oddelek II. starostnega obdobja - MAČJE MESTO (A3 - atrij 3)

Vzgojiteljica: Jasna Nuša Štaher 1/2 (nadomešča Melita Pušnik), Melita Pušnik 1/2

Pomočnica vzgojiteljice: Dušanka Ferlič

Oddelek II. starostnega obdobja – PRI PIKI NOGAVIČKI (A4 - atrij 4)

Vzgojiteljica: Sonja Nerad 1/2, Jasna Nuša Štaher 1/2

Pomočnik vzgojiteljice: Primož Hönigmann 

Oddelek II. starostnega obdobja - SAPRAMIŠKE (K1)

Vzgojiteljica: Vesna Širec

Pomočnica vzgojiteljice: Maja Šutej

Oddelek I. starostnega obdobja - MEDVEDKI (K2)

Vzgojiteljica: Maja Ozmec
Pomočnica vzgojiteljice: Ivica Malek 

Oddelek II. starostnega obdobja - ZVEZDICE ZASPANKE (K3)

Vzgojiteljica: Erika Turk (nadomešča Klavdija Fideršek)
Pomočnica vzgojiteljice: Mojca Schönwetter

Oddelek I. starostnega obdobja - PALČKI POHAJALČKI (K4)

Vzgojiteljica: Janja Dogša 
Pomočnica vzgojiteljice: Karmen Hansche 

Oddelek I. starostnega obdobja - ORANŽNA SOBA (KA1)

Vzgojiteljica: Maja Nemet
Pomočnica vzgojiteljice: Alenka Peršak 

Oddelek II. starostnega obdobja - RDEČA SOBA (KA2)

Vzgojiteljica: Ines Godec Žavcer
Pomočnica vzgojiteljice: Živa Lazarev 

Oddelek II. starostnega obdobja - VIJOLIČNA SOBA (KA3)

Vzgojiteljica: Renata Špes
Pomočnica vzgojiteljice: Danica Gert

Oddelek I. starostnega obdobja - RUMENA SOBA (KA4)

Vzgojiteljica: Petra Dragšič
Pomočnica vzgojiteljice: Anja Esih

Oddelek II. starostnega obdobja - MODRA SOBA (KA5)

Vzgojiteljica: Tina Petek
Pomočnica vzgojiteljice: Valerija Merčnik

Oddelek II. starostnega obdobja - ZELENA SOBA v OŠ KAMNICA (KA6)

Vzgojiteljica: Branka Gabrovec
Pomočnica vzgojiteljice: Maja Fak

Kombiniran oddelek - SONČNA IGRALNICA (B1)

Vzgojiteljica: Nataša Kukovec
Pomočnica vzgojiteljice: Branka Gabrovec (nadomešča Ana Studen)

Kombiniran oddelek - LUNINA IGRALNICA (B2)

Vzgojiteljica: Karin Lah Visenjak
Pomočnica vzgojiteljice: Lea Erbus (nadomešča Polona Hleb)